Антимоскітні сітки від RoletaIF — завжди на захисті вашого сну від шкідників
Важко переоцінити користь від сучасних антимоскітних систем. Теплими вечорами мешканці як багатоповерхівок, так і приватних будинків відчиняють вікна для того, щоб насолодитись легкою прохолодою, ароматом зелені та свіжими подихами легкого вітру. Але разом з довгоочікуваною свіжістю в оселю проникають надокучливі шкідники, наприклад, комарі. Вони здатні порушувати спокій та викликають роздратування, а при укусах ще й подразнення шкіри, або навіть хвороби. Найкращий захист від цих шкідників — антимоскітні сітки та комплекси, що забезпечують комфорт та тишу в оселі.
Види антимоскітних сіток. Монтаж, функції, матеріали
На перший погляд здається, що антимоскітна сітка має стандартну структуру та кріплення, але це не так. Існує мінімум 4 типи конструкції та 4 види систем фіксації. Та і полотна відрізняються по своєму функціоналу. Для кріплення антимоскітної сітки використовуються спеціальні монтажні системи. Часто це кронштейни або петлі, які міцно фіксують рамку з полотном в необхідному отворі. Також вони дозволяють без зайвих зусиль знімати сітку для очищення. Конструкції антимоскітних систем:
- Каркасна: звичайне полотно на рамі. Встановлюється в вікно або у кватирку.
- Дверна: монтується на додаткових панелях дверей, забезпечує доступ повітря та захищає від шкідників.
- Рулонна: складна конструкція, яку при необхідності можна розгортати зсередини або ззовні вікна.
- Магнітна: навісна конструкція, що застосовується для закриття дверного отвору від комах.
- Види антимоскітного полотна:
- Звичайне: розмір вічка середній, від 0,8х0,8 мм до 1,2х1,2 мм. Запобігають проникненню малих комах до приміщення.
- Гіпоалергенне: отвори 0,5х1 мм та декілька шарів захищають приміщення від потрапляння пилу та інших мікрочастинок.
- Антикішка: посилена алюмінієва рама та полотно з полімерних матеріалів запобігають руйнуванню сітки кігтями та зубами.