Які переваги тканинних ролет (рулонних штор)?

Якщо говорити про тенденції , то рулонні штори (тканинні ролети) - це яскравий представник класики сучасного інтер'єру. Крім функціональної складової - ізоляції від прямих потоків сонячного світла, вони є витонченою тканинною картиною вашої кімнати. Ролети легко монтуються і невибагливі у догляді, а також незамінні в приміщеннях, в яких вікна виходять на південну сторону. Механізм управління і кріпильні елементи надійно закриті бічними кришками, гармонують по дизайну з коробом.

Принцип дії надзвичайно простий: полотно тканини забирається вгору, згортаючись в рулон. За компактності рулонні штори не поступаються горизонтальним жалюзі. Цілісність полотна і практично необмежена палітра кольорів , малюнків і фактур є домінуючим перевагою рулонних штор перед горизонтальними і вертикальними жалюзі. Полотно рулонних штор виготовляється з тканин із спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими і антибактеріальними просоченнями. Крім того , вони покриваються складом, що перешкоджає вигорання і підвищує зносостійкість.

Широкий спектр кольорів та фактур тканин дозволяє підібрати тканинні ролети абсолютно під будь-який формат приміщення (кабінет, офіс, дитяча  або кухня, спальня, вітальня)

Рулонні штори дозволяють комбінувати їх з різними текстильними аксесуарами, виступаючи як доповненням до портьєр та штор, а також бути ексклюзивним самостійним елементом декору. Склад тканин різноманітний: поліестер, льон, бавовна, шовк.

Особлива група тканин - Затемнюючі (Black-out) тканини мають непрозору основу , Напівзатемнюючі (Dim-out) тканини мають майже непрозору основу. Безосновні тканини мають різну ступінь пропускання світла залежно від щільності і забарвлення.

Група тканин Screen завдяки частково відкритій поверхності тканини дає можливість отримати в приміщенні розсіяне сонячне світло. Особливу увагу вартно звернути на тканини з серії Trevira , що складається з важкозаймистих поліефірних волокон , що забезпечує пожежобезпечність і витривалість тканини до екстремальних температурних умов.

Всі тканини мають антистатичне просочення, не притягують пил і стійки до вигоряння. Система ланцюжкового, пружинного або електричного управління дозволяють легко регулювати освітленість приміщення і фіксувати рулонну штору на будь-якій висоті .

І важливою особливістю оформлення рулонних штор є можливість обробки стилізування тканинної ролети фігурним крає, декоративною тасьмою або косою бейкою.

Якість і надійність, з якими тканині ролети міцно утримують лідерство на ринку текстильних штор, перевірені не тільки десятиліттями, а й сучасними тенденціями.