Відгуки про Roleta IF - Roleta

Відгуки

Замовляли тканинні ролети день-ніч для квартири. Якістю виробів та сервісом працівників компанії задовлені. Все зробили вчасно.

Андрій Х.
Івано-Франківськ

Замовляли ролети все сподобалося. Ролети по якості супер. Виконання робіт майстрами виконано на відмінно і вчасно. Рекомендую замовляти і ROLETA. if.ua

Оксана С.
Івано-Франківськ

Хороший сервіс. Професійна команда спеціалістів. Великий вибір тканинних ролет та жалюзі для офісів. Замовлення виконали вчасно. Кращі ціни в регіоні.

Компанія bvblogic
Івано-Франківськ

Звернулася в компанію Ролета ІФ за рекомендацією друзів. Не могла визначитися, які ролети краще підійдуть для сонячної сторони. Розглядала ролети день-ніч, хотілося, щоб добре захищали влітку, бо дуже жарко і ще хотілося, щоб було стильно в новій квартирі. В результаті, консультанти Roleta IF порекомендували зупинитися на шторах-плісе із 100% затемнюючою тканиною. За що дуже дякую. Вийшло справді стильно і комфортно, навіть в жаркі дні.

Любов Ц.
Івано-Франківськ

Замовляв ролети 3D shade (3D Зебра) в компанії Ролета ІФ для панорамних вікон. Проконсультували по телефону, замовив виклик замірника в той же день, з подальшим монтажем. Виготовили протягом тижня плюс мінус. Ролети справді дуже вдало вписалися в інтер'єр і створюють комфортну приватну атмосферу як вдень, так і ввечері. Дякую спеціалістам @roletaif

Віктор Г.
Івано-Франківськ

Замовляли жалюзі та ролети для офісу. Замовлення виконали вчасно. Професійні майстри, порекомендували хороші рішення. Дуже великий вибір тканин для офісу. Ціни доступні, попали на акціні пропозиції.Замовлення виконали вчасно. Кращі ціни в регіоні.

Компанія Navizor
Івано-Франківськ